پترو کاریز امید کیش

شرکت پترو کاریز امید کیش شرکتی پیشرو و متخصص در زمینه ارائه خدمات حفاری جهت‌دار پیشرفته برای چاه‌های نفت و گاز است. این شرکت با هدف تأمین تقاضای روزافزون این خدمات در بازار حفاری تأسیس شد و از آن زمان تاکنون به یک شرکت ارائه‌دهنده قابل‌اعتماد در زمینه خدمات حفاری جهت‌دار در ایران تبدیل شده است.

ما در شرکت پترو کاریز امید کیش به تجهیزات حفاری پیشرفته و پرسنل بسیار ماهر خود افتخار می‌کنیم که تضمینی برای ارائه مداوم خدمات باکیفیت و منحصر‌به‌فرد ما هستند. طیف گسترده‌ای از خدمات کم‌نظیر ما شامل ارائه خدمات حفاری جهت‌دار، خدمات انحصاری کامل نمودارگیری حین حفاری (LWD)، خدمات اندازه‌گیری حین حفاری (MWD)، خدمات ژیروسکوپ و خدمات مربوط به موتورهای حفاری درون چاهی و لوازم جانبی حفاری است.

ما ضمن تعهد به عملکردی ممتاز، رضایت و ایمنی مشتریان خود را در اولویت قرار می‌دهیم و به‌طورخستگی‌ناپذیری برای ارائه راهکارهای کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و به‌موقع به‌منظور تأمین نیازهای حفاری آنها تلاش می‌کنیم. ما به استفاده از تخصص، تجربه و فناوری‌های پیشرفته خود برای ایجاد نوآوری و پیشرفت در صنعت حفاری پایبند هستیم. مشتریان شرکت پترو کاریز امید کیش را برای خدمات مطمئن، باکیفیت و کارآمد در زمینه حفاری جهت‌دار انتخاب می‌کنند.

اطلاعات تماس

تماس با ما
تلفن : 79714900
تلفن : 79714902
ایمیل
infopkok@petrokariz.com & info@petrokariz.com
سایت
http://www.petrokariz.com/
آدرس
تهران - پونک - بلوار فلاح زاده - پلاک 38 - مجتمع تجاری اداری همیلا - طبقه 7 - واحد 714
حوزه فعالیت
فعالیت در زمینه خدمات حفاری جهت‌دار و تأمین ابزارهای مربوطه در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز
contact-us