تجارت و بازرگانی

PEDC زنجیره ارزش تجارت و بازرگانی در صنعت نفت و گاز را از روش های زیر ایجاد کرده است:

  • تولید محصولات پالایشگاهی از پالایشگاه نفت سنگین قشم و پالایشگاه در حال ساخت میعانات گازی قشم به PEDC امکان تولید طیف گسترده‌ای از محصولات پالایشگاهی را می‌دهد. علاوه بر این، واحدهای پتروشیمی در حال ساخت، عرضه محصولات PEDC را گسترش می‌دهند. این امر باعث افزایش سبد محصولات شرکت و افزایش رقابت‌پذیری آن در بازار می‌شود.
  • دسترسی به انبارها و اسکله نفتی حرا در منطقه شمالی جزیره قشم، مزیت استراتژیک PEDC را برای تسهیل ذخیره‌سازی، واردات و صادرات محصولات فراهم می‌کند. این امکان، تضمین می‌کند که شرکت می‌تواند خواسته‌های مشتریان را به‌طور مؤثر برآورده سازد، در تجارت بین‌الملل مشارکت کند و دامنه بازار خود را گسترش دهد.

PEDC علاوه بر دارایی‌ها و امکانات فوق دارای تیمی از متخصصان برخوردار از دانش و تجربه گسترده در تجارت فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی است. به‌طوری‌که PEDC با بهره‌گیری از این قابلیت‌ها، زیرساخت‌ها و تخصص‌ها، خود را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازرگانی نفت، فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی در ایران معرفی کرده است. این شرکت نه‌تنها می‌تواند محصولات خود را صادر کند، بلکه می‌تواند در صادرات محصولات شرکت‌های دیگر نیز مشارکت داشته باشد و حضور در بازار و مبادلات مالی خود را گسترش دهد.

زیر مجموعه تجارت و بازرگانی