X

درباره ما | گسترش انرژی پاسارگاد

خانه /معرفی ما در یک نگاه/درباره ما

گسترش انرژی پاسارگاد در یک نگاه

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (PEDC) در سال 1387 با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی تأسیس شد. PEDC شرکتی پیشرو و شناخته شده است که با سرمایه گذاری هوشمندانه و مدیریت موثر سبد دارایی های خود، محصولات و خدمات رقابتی در حوزه انرژی ارائه می دهد و ضمن ایجاد منافع برای ذینفعان، نقش موثری در توسعه پایدار ملی ایفا می کند.

یکی از ویژگی های متمایز و منحصر به فرد PEDC، فعالیت موثر و مستمر در کل زنجیره ارزش انرژی است که به چهار بخش گسترش یافته است:

  1. بالادست نفت و گاز
  2. پایین دست نفت و گاز
  3. برق، یوتیلیتی وانرژی های  تجدیدپذیر و
  4. تجارت و بازرگانی

 

 

بر اساس ارزیابی انجام شده توسط شرکت ملی نفت ایران، این شرکت در بین شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی، رتبه اول را به خود اختصاص داده است و ظرفیت ارجاع کار تا سقف 12 میلیارد دلار را داراست.

همچنین در بخش پایین دستی صنعت نفت و گاز ضمن سرمایه گذاری های متنوع در زنجیره تولید از گاز طبیعی تا پلی الفین، PEDC تنها شرکت ایرانی است که دارای لیسانس MTO در ایران است.

این شرکت در زمینه تولید برق، یوتیلتی و انرژی های تجدیدپذیر با در اختیار داشتن 5 درصد سهم بازار برق ایران به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی در تامین برق مورد نیاز کشور ایفای نقش می­کند.

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد از طریق 28 شرکت زیرمجموعه خود با قابلیت های متمایز و مجموعه ای از محصولات و خدمات متنوع و منحصر به فرد، موفق به اجرای طرح ها و پروژه های موفق متعدد در سراسر ایران شده است و این هنر و شکوه اقتدار در ایران زیبا از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق گسترش یافته است.

 

 

 

 

این شرکت بیش از 8.3 میلیارد دلار در حوزه انرژی سرمایه گذاری کرده است و علاوه بر ایجاد ارزش برای سهامداران، از طریق اجرای پروژه های مسئولیت اجتماعی (CSR) نقش خود را به عنوان یک عضو متعهد جامعه ایفا کرده است.

همچنین این شرکت با بهره مندی از ظرفیت و عاملیت بانک پاسارگاد در تامین مالی، برخورداری از همکاران متخصص و حرفه ای و مدیران متخصص و صاحب نام در حوزه انرژی توانسته است از شرکت های همتراز خود پیشی گرفته و جایگاه ممتاز خود را تثبیت نماید.

هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد با کسب تجارب گرانبهای ملی و تکیه بر حمایت و اعتماد سهامداران خود در نظر دارد از طریق توسعه بازار، تعالی عملیاتی و سازمانی و تنوع بخشی بیشتر به محصولات و خدمات پا را از مرزهای داخلی فراتر نهاده و به سوی بازارهای بین المللی گام بردارد.

 

 

طراحی سایت ایزی وب