از سال ٢٠١١، این شرکت توانسته است از طریق ایستگاه های فرعی ١٣٢ و ٢٣٠ کیلو وات، برق را به شبکه ارسال کند ، همانطور که در جدول زیر در MWh نشان داده شده است

٢٠١١ ٢٠١٢ ٢٠١٣ ٢٠١٤ ٢٠١٥ ٢٠١٦ ٢٠١٧
٢٠٣٨٣١٥ ٢١٥٥٥٤٣ ٢٢٤٥١٠٢ ٢١٦٥٢٧٦ ١٩٣٤١٧٨ ١٨٨٩٩٦٢ ٢٠٥٧٠٤٤

 

تعداد واحدها

  • مدیر عامل: غلامرضا اتابکی
  • تلفن: ٨٨٠٤٧٠٢٦ -٠٢١ (٩٨+)
  • فکس: ٨٨٠٤٦٩٩٤ -٠٢١ (٩٨+)
  • ایمیل: atabaki.ap@gmail.com
  • وبسایت: www.parto-shams.com
  • آدرس: ایران، تهران، خیابان شیخ بهائی، کوچه یازدهم، پلاک ٩

بازگشت

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد به عنوان بازیگری پیشگام، در زنجیره ارزش انرژی و پتروشیمی ایران و منطقه، سبد متنوعی از محصولات و خدمات مرتبط را ارائه می‌نماید. کار ما هر روز با هدف ساختن شرکتی بهتر، قوی‌تر، پایدارتر و با عملکردی متعالی‌تر آغاز می‌شود. 
تلفن: 79712000-021
 
ایمیل: info@pedc.ir

پرتو شمس تابان

در راستای اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سازمان خصوصی سازی در سال 1389 اقدام به فروش تعدادی از نیروگا ه های صنعت برق نمود . شرکتهای انرژی گستر جم ، آرین ماه تاب گستر و گسترش انرژی پاسارگاد با تشکیل کنسرسیومی به نسبت سهام تعیین شده ذیل و با شرکت در مناقصه نیروگاه سیکل ترکیبی خوی که در شهریور ماه سال 1389 برگزارگردید نیروگاه را خریداری نمودند . " شرکت انرژی گستر جم 4/50% شرکت گسترش انرژی پاسارگاد 36% شرکت آرین ماه تاب گستر 6/13%" در همین راستا کنسرسیوم ، " شرکت تولید نیروی پرتو شمس تابان " را جهت مدیریت و اداره نیروگاه سیکل ترکیبی خوی در تاريخ 21/12/1389 به صورت شركت سهامي خاص تاسيس و طي شماره 399800 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي شهر تهران به ثبت رساند . بدنبال انتقال دفتر مرکزی شرکت از تهران به ارومیه ، این شرکت با شماره 13742در ارومیه به ثبت رسید. از سال 1390، این شرکت توانسته است از طریق ایستگاه های فرعی 132 و 230 کیلو وات، برق را به شبکه سراسری ارسال کند.

img-60
img-61
img-62