X

بالادستی نفت و گاز | گسترش انرژی پاسارگاد

معرفی

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (PEDC) یک بازیگر برجسته در بخش بالادستی نفت و گاز و یک شرکت پیشگام E&P در ایران است و طیف گسترده ای از خدمات همچون مطالعات مخازن، اکتشاف، توسعه و تولید میدان را ارائه می دهد. هدف ما این است که ارزش منابع هیدروکربنی خود را از طریق توسعه میدانی کارآمد و مسئولانه به حداکثر برسانیم و با سرمایه‌گذاری قابل توجهی که در توسعه میدان‌های نفت و گاز انجام داده‌ایم قصد داریم تا سهم خود را در بازار بالادستی بخش نفت و گاز افزایش دهیم.

در سال 1396، PEDC اولین شرکت اپراتور ایرانیE&P بود که قراردادی را برای توسعه میادین نفتی سپهر و جفیر در جنوب غربی ایران به ارزش 2.7 میلیارد دلار با شرکت ملی نفت ایران (در قالب قراردادهای IPC) امضا کرد. این امر جایگاه ما را به عنوان یک شرکت E&P ایرانی واجد شرایط توسط شرکت ملی نفت ایران مستحکم کرده است که می­تواند قراردادهای نفتی تا سقف 12 میلیارد دلار با شرکت ملی نفت ایران منعقد کند.

ما از طریق شرکت های تابعه خود در فعالیت های بالادستی نفت و گاز حضور پررنگی داریم. دکل حفاری دریایی ما با نام "پارسارگاد 100" با کارکنان مجرب و توانمند ایرانی خود خدمات اجاره و حفاری دکل های دریایی حرفه ای را ارائه می­دهد. ما همچنین طیف گسترده ای از خدمات مبتنی بر چاه، از جمله حفاری جهت دار، MOT، خدمات تعمیر تجهیزات حفاری، تامین تجهیزات حفاری، بازرسی فنی محصولات حفاری، و خدمات حفاری و عملیات یکپارچه نفت و گاز را ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما یک نرم‌افزار شبیه‌سازی مخزن سه‌بعدی را به نام RETINA توسعه داده‌ایم که دانش تخصصی در نرم‌افزار و مهندسی نفت و گاز را ترکیب می‌کند و مدل‌سازی مخزن نفت و گاز پیشرفته را ارائه می‌دهد.

در PEDC، ما متعهد به تعالی در اجرا، با سابقه اثبات شده در مدیریت موفق پروژه ها هستیم. تیم با تجربه و متشکل از متخصصان ما، متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی و نظارت بر محیط زیست در تمام مراحل عملیات است.

فعالیت‌های بالادستی نفت و گاز ضمن آنکه برای کسب و کار ما اساسی است و به موفقیت ما به عنوان یک شرکت انرژی پیشرو در ایران و خارج از کشور کمک میکند، توسط یک استراتژی بلندمدت هدایت می‌شوند که بر رشد پایدار و ایجاد ارزش تأکید دارد. ما به طور مستمر به دنبال شناسایی فرصت های اکتشاف و تولید جدید و استفاده از آخرین فناوری ها و بهترین شیوه ها برای افزایش کارایی و بهره وری عملیاتی هستیم.

 

طراحی سایت ایزی وب