X

شناخت شایستگی های سازمانی | گسترش انرژی پاسارگاد

جهت شناخت شایستگی های سازمانی شما لطفا سوالات زیر را خوانده و در فرم ذیل پاسخ دهید :

  1. مهم‌ترین دستاوردهای شخصی و حرفه‌ای خود را نام ببرید؟
  2. چنانچه در تیمی عضویت داشته‌اید که آن تیم توانسته است موفقیت‌های کلیدی به دست آورد آن را تشریح کنید.
  3. حضور جنابعالی به‌عنوان نخبه در یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه انرژی چگونه می‌تواند باعث ارتقای سازمان و پیشبرد اهداف سازمان در حوزه نوآوری و ابداع گردد. توضیح دهید.
  4. لطفاً با دقت به موضوع زیر توجه فرمایید و پس از مطالعه، با اولویت نسبت به انتخاب گزینه‌ها اقدام و توضیحات خود را در بخش پایانی به‌صورت مختصر ارائه فرمایید.

شما یکی از مدیران شرکت آلفا هستید. برای یکی از پیمانکارانی که در خصوص خدمات نگهداری تجهیزات با شما همکاری می‌کند، اتفاق ناخوشایندی رخ‌داده است. درواقع پنج نفر از مدیران ارشد شرکت مزبور، طی یک اقدام هماهنگ از دسترس خارج‌شده‌اند و مجموعه عملاً بی‌سروسامان است. از سوی دیگر، این شرکت مسئول نگهداشت یکی از بخش‌های حساس کارخانه است و هر اختلالی در این واحد چالش زیادی را برای شما ایجاد می‌کند، شما هیچ‌گونه مطالبات مالی از شرکت آلفا ندارید، اما ممکن است تا روشن شدن وضعیت شرکت مزبور کارهای در دست اقدام متوقف و یا به روال سابق انجام نپذیرد. شما چه می‌کنید؟
الف: با کارکنان شرکت پیمانکار، که کارها را در دست داشته‌اند صحبت می‌کنید تا به استخدام شرکت شما دربیایند ولی با همان روال قبلی و دستمزد پیشین به کار ادامه دهند.
ب: با کارکنان شرکت پیمانکار، که کارها را در دست داشته‌اند صحبت می‌کنید تا به استخدام شرکت شما دربیایند و با دستمزدی حدود 10درصد بیشتر، ولی برای مدت معین به کار ادامه دهند.
ج: به‌سرعت از یکی دیگر از شرکت‌های پیمانکاری می‌خواهید که کارها را به دست گیرد، درواقع قرارداد با شرکت مزبور را لغو و بر اساس فرایند معاملات شرکت، قرارداد جدید منعقد می‌کنید
د: نظر به اینکه کارخانه شما به‌تازگی به بهره‌برداری رسیده است و تا حدودی سیستم‌ها تثبیت‌شده‌اند و در عین واگذاری کامل مسئولیت به مدیران اجرایی خودتان، صبر می‌کنید تا شرایط شرکت مزبور سروسامان گیرد.

مدیرﯾﺖ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﻫﺎی اﻧﺴﺎﻧﯽ و ﭘﺸﺘﯿﺒﺎنی

ریاست سرمایه های انسانی

 

  • لطفا با دقت به سوالات زیر پاسخ دهید :


طراحی سایت ایزی وب