X

فراخوان همکاری صنعت و دانشگاه

فراخوان همکاری صنعت و دانشگاه

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (PEDC) به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت انرژی (برق و نفت‌وگاز) و پتروشیمی کشور بر این باور است که می‌توان از دانش متخصصان توانمند داخلی در جهت رفع مشکلات صنعت کشورمان بهره برد.

در همین راستا و در جهت تعمیق و توسعه ارتباط میان صنعت و دانشگاه، از تمام دانشجویان محترم در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دعوت به‌عمل می‌آید تا در صورت تمایل، موضوع پایان‌نامه و پروژه‌های تحقیقاتی خود را در حوزه‌های مورد نیاز این شرکت تعریف و اجرا نمایند. بدون تردید این همکاری دوجانبه می‌تواند در تجربه‌اندوزی متخصصان دانشگاهی و بهره‌مندی فعالان صنعت از دانش متخصصان دانشگاه مفید فایده واقع شود.

لازم به ذکر است پس از بررسی و پذیرفته شدن موضوعات، امکان بهره‌مندی از حمایت‌های مالی در جهت پیشبرد پژوهش برای دانشجویان محترم فراهم خواهد شد.

- دانشجویان علاقمند می‌توانند درخواست خود شامل نام، نام خانوادگی، موضوع مورد نظر جهت انجام پژوهش و اطلاعات تماس خود را از طریق دفتر جناب آقای دکتر "محمدرضا اکبری جوکار"، ریاست محترم دانشکده مهندسی صنایع به این شرکت ارسال نمایند  و یا می توانند با تکمیل فرم مقابل اقدام به ارسال درخواست پیشنهاد موضوع پایان نامه خود نمایند .

جهت دریافت فایل عمده چالش ها و موضوعات مورد نیاز سازمان بر روی لینک مقابل کلیک نمائید : لینک

Loading
  • دانشجوی محترم فرم زیر را تکمیل نمایید

  • قابل توجه مراجعین محترم : این فرم صرفا توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف تکمیل گردد

  • - -
طراحی سایت ایزی وب