صفحه اصلی   -   بهره برداری از صفحات شرکت های زیرمجموعه
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش
(تعداد بازدید : ۲۵۳۱)
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش
شرکت گسترش انرژی پاسارگاد در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش حضور بهم رسانید .

براساس اعلام مسئولان برگزاری نمایشگاه بین المللی انرژی کیش در نمایشگاه امسال نمایندگانی از کشورهای اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان، چین، آمریکا، اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسکاتلند برای حضور در رویداد سرمایه‌گذاری وزارت نفت به کیش سفر نموده تا آخرین فرصت‌های توافق برای سرمایه‌گذاری نفتی در دولت یازدهم را به طور جدی محک بزنند.

درحالی که با گذشت چندین ماه از اجرایی شدن برجام و آغاز روند لغو تحریم‌های بین‌المللی، صنعت نفت ایران تولید نفت را به سطوح پیش از اعمال تحریم‌ها نزدیک کرده است، نمایشگاه انرژی کیش که به عنوان نمایشگاه رسمی وزارت نفت با محوریت سرمایه گذاری برگزار گردید، بیشترین میزان مشارکت‌کنندگان خارجی در دوران حیات خود را تجربه نمود.

امسال در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش که با رویکرد “سرمایه‌گذاری” از ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه جاری در این جزیره برگزار گردید که بیشترین میزان استقبال شرکت‌های خارجی به ثبت رسیده است.

این نمایشگاه که حمایت وزارت نفت ایران و سازمان منطقه آزاد کیش برخوردار است چند سالی است که تمرکز خود را به جذب سرمایه برای صنعت نفت کشور معطوف کرده و حالا با تلطیف فشارهای بین‌المللی علیه ایران، فرصت جدیدی برای جلب سرمایه‌های خارجی و استفاده از فضای پسابرجام در صنعت نفت پدید آمده است و به همین دلیل در این نمایشگاه آخرین فرصت‌ها و ظرفیتهای سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژیهای نو عرضه می شود.

نمایشگاه امسال با حمایت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران و شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک) در مساحتی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع برگزار گردید.

برگزاری همایش بین المللی نفت و انرژی کیش در روز دوم نمایشگاه و نشست تخصصی معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی و همچنین اجلاس مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از دیگر برنامه‌های این رویداد بوده است .

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
منبع :