صفحه اصلی   -   شرکت های زیرمجموعه   -   نفتانیر

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی در سال ۱۳۸۹ تأسیس گردیده است. موضوع اساسنامه شرکت، اجرای پروژه های کلید در دست شامل پروژه ها و تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه ها می باشد. این شرکت با بکارگیری نیروهای مجرب و استفاده از فن آوری روز دنیا آماده ارائه خدمات در زمینه انرژی در کلاس جهانی به مشتریان می باشد.

زمینه فعالیت شرکت

فعالیت وخدمات این شرکت مشتمل بر انجام مطالعات اولیه و پیشرفته بر روی مجموعه اطلاعات دریافتی از طرح ها و مرتبط با دیسیپلین های گوناگون فنی/مهندسی نظیر: پروژه های بالا دستی و پایین دستی- پروژه های دریایی و خشکی- پروژه های جدید و توسعه ای اجرای پروژه ها به روش بیع متقابل- مدیریت پیمانکار (MC)- پیمانکار عمومی (GC) - مطالعات  فنی/اقتصادی، مفهومی، مهندسی پایه ، فید و تفصیلی - پیمانکاری مهندسی، خرید و ساخت (EPC , EPCF) - تدارکات و خرید کالا- ساخت و نصب - مشاوره پروژه و مشاور مدیریت پروژه - زمین شناسی - ژئو فیزیک – پتروفیزیک - مهندسی مخزن - حفاری و تأسیسات سطحی - مدلینگ و شبیه سازی - مهندسی تکمیل چاه و بهره برداری - مدیریت تولید و صیانتی از مخازن نفت و گاز- اعمال فرازآوری و روش های IOR , EOR- و نهایتاً ارزیابی اقتصادی و مالی طرح های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

اهداف و ماموریت

هدف اصلی شرکت نفتانیر تأمین رضایت کامل مشتریان توسط ارائه خدمات با کیفیت پایدار و تبدیل شدن به یکی از پیمانکاران سطح بالا در پایان دهه اول شکل گیری این شرکت می باشد.
مدیریت اجرائی، دانش فنی و‌همچنین تجربه شرکت نفتانیر، توانایی لازم جهت ارائه خدمات شامل طراحی و مهندسی، تأمین تجهیزات ومواد اولیه، ساخت، پیش راه‌اندازی، شروع فعالیت تولید و همچنین مدیریت پیمانکار(MC) و پیمانکاری عمومی(GC) طرح های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با توانایی پوشش دادن کلیه جنبه های مشاوره ای، خدماتی و اجرائی را در شرکت فراهم نموده است.


 

اعضای هیات مدیره

  نام و نام خانوادگی سمت
آقای مهدی میرمعزی
رئیس هیات مدیره
آقای محمد ملاکی نایب رئیس هیات مدیره
آقای ناصروکیلی پیهانی  عضو هیات مدیره
آقای احمد پیامی عضو هیات مدیره

آقای سید کریم تفرشی حسینی مدیرعامل و عضو هیات مدیره

اطلاعات تماس ۰۲۱-۲۶۷۰۹۶۰۳          نمابر: ۲۶۷۰۹۸۰۳۰-۰۲۱
info@naftanir.com   www.naftanir.com
تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید علیرضا سنجابی(بهروز)، کوچه سوم، پلاک ۹، طبقه پنجم   كد پستي: ۱۹۱۱۹۵۳۶۲۶