صفحه اصلی   -   شرکت های زیرمجموعه   -   شرکت تجارت پاسارگاد

گروه تجارت پاسارگاد از زیر‌مجموعه‌های گروه گسترش انرژی پاسارگاد، به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان اقلام و تجهیزات در صنعت حفاری کشور، با انتخاب معتبرترین شرکت های تولید کننده  تجهیزات و لوازم حفاری، به عنوان تأمین‌کننده کالا و ارائه‌دهنده خدمات مهندسی و فنی، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود.
این شرکت با داشتن همکاری و مراوده مستقیم با سازندگان شناخته‌ شده داخلی و خارجی، علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت مناسب، زمان تحویل حداقل و خدمات پس از فروش مناسب را نیز در اولویت قرار داده است. شرکت تجارت پاسارگاد در جهت تسهیل خدمات و به دست آوردن رضایت هر چه بیشتر شرکت های طرف قرارداد خود، اقدام به تأسیس انبار کالاها و ابزار پرمصرف حفای در اهواز و جزیره کیش نمود تا امکان تأمین هر چه سریعتر اقلام پرمصرف را فراهم نماید. علاوه بر آن راه اندازی کارگاه بازرسی فنی، تست، تعمیرات،‌ تأمین و نگهداری قطعات حفاری در جزیره کیش با همکاری یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های چینی نیز از دیگر مزایا و توانایی های این شرکت می باشد. این شرکت به عنوان شرکت مادر، زیرمجموعه های خود را در جهت ارائه خدمات جنبی حفاری در این صنعت گسترش داده تا امکان ارائه خدمات تخصصی به مشتریان را دارا باشد. شرکت های زیر مجموعه گروه تجارت پاسارگاد عبارتند از: شرکت پژواک انرژی، شرکت پترو کالا پاسارگاد کیش.

اهداف و ماموریت

تجارت پاسارگاد از زیر‌مجموعه‌های گروه گسترش انرژی پاسارگاد، به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان اقلام و تجهیزات در صنعت حفاری کشور می باشد، که با انتخاب معتبرترین شرکت های تولید کننده  تجهیزات و لوازم حفاری، به عنوان تأمین‌کننده کالا و ارائه‌دهنده خدمات مهندسی و فنی، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود.
این شرکت با داشتن همکاری و مراوده مستقیم با سازندگان شناخته‌ شده داخلی و خارجی، علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و قیمت مناسب، زمان تحویل حداقل و خدمات پس از فروش مناسب را نیز در اولویت قرار داده است.

اعضای هیات مدیره

  نام و نام خانوادگی سمت
آقای عبدالرضا اسدی
عضو هیات مدیره
آقای کیا کیانی عضو هیات مدیره
آقای علی فیروزی فرد عضو هیات مدیره و مدیرعامل

اطلاعات تماس ۲۶۷۰۹۵۸۳ – ۲۶۷۰۹۵۸۶ -۰۲۱                       نمابر: ۲۶۷۰۹۱۸۹ - ۰۲۱
info@tejaratpasargad.co.ir    tejaratpasargad.co.ir
تهران ، بزرگراه مدرس، بلوار میرداماد ، میدان مادر، خیابان بهروز ، کوچه سوم ،پلاک ۹ ، طبقه اول ،واحد ۴