صفحه اصلی   -   شرکت های زیرمجموعه   -   شرکت بازرگانی سیوان تدبیر تجارت

معرفی و تاریخچه

کشور ایران در منطقهای واقع شده که مرکز جهانی تجارت نفت و فراورده های نفتی میباشد. همچنین وجود کشورهای تولید کننده و مصرف کننده فرآورده های نفتی در اطراف ایران، فضای تجارت این نوع فرآورده ها را فراهم کرده است.
شرکت سیوان تدبیر تجارت به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد با شماره ثبت ۴۲۹۶۶۳ و کد اقتصادی ۴۱۱۴۱۵۱۵۹۱۵۶ در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۱ با هدف فعالیت تجاری در زمینه فرآورده های نفتی و استفاده از مزیت نسبی ایران در این حوزه ایجاد شده است. هدف آن در قدم اول تجارت فرآورده های سوختی در منطقه اورمیانه با میوریت ایران و در قدم بعد فعالیت در بازارهای فرامنطقه ای و جهانی میباشد.

زمینه فعالیت شرکت

  • خرید و فروش انواع فرآورده های نفتی شامل بنزین، نفتا، مازوت، گازوئیل، روغن پایه ، سوخت جت و ...
  • حمل و نقل دریایی
  • انبارداری
  • لجستیک (حمل ونقل زمینی)

اهداف و ماموریت

با توجه به پتانسیل های اجرایی و عملیاتی، چشم انداز این مجموعه حضور فعال در عرصه بازرگانی فرآوردههای سوختی در بازارهای بین المللی است. ایجاد زنجیره کامل تولید و عرضه فرآورده های سوختی و انواع هیدروکربن ها شامل اکتشاف میادین نفتی، استخراج، فرآوری، انتقال، لجستیک و توزیع، هدف نهایی این شرکت خواهد بود .

چشم انداز این شرکت در پایان برنامه ششم توسعه کشور؛ تبدیل شدن به یکی از ۲۰ شرکت خصوصی برتر در ایران در حوزه بازرگانی نفت و فرآورده های نفتی است. همچنین بهره برداری از ظرفیتهای موجود ترانزیتی،لجستیکی و زیرساختی ایران و در قدم بعدی کشورهای هم سایه در حوزه تأمین و تحویل فرآوردههای نفتی دراین چشم انداز تعریف شده است .

 

اعضای هیات مدیره

  نام و نام خانوادگی سمت
آقای مهدی میرمعزی
رئیس هیات مدیره
آقای محمد قهرمانی
عضو هیات مدیره
آقای کامبیز صدقیانی زاده عضو هیات مدیره

آقای آرمان محبوبی عضو هیات مدیره

آقای امیرحسن گودرزی عضو هیات مدیره و مدیرعامل

اطلاعات تماس۲۲۷۷۸۱۱۱ - ۰۲۱ 
۲۲۵۹۵۹۶۵ - ۲۲۵۴۸۰۹۵ - ۲۲۵۹۸۱۷۹               نمابر: ۸۹۷۷۸۳۰۴ - ۰۲۱
www.seavan.net
تهران، خیابان شهید کلاهدوز (دولت) ، بن بست حافظ ، پلاک ۱ طبقه ۳، واحد ۲