صفحه اصلی   -   شرکت های زیرمجموعه   -   حفاری استوان کیش

شرکت حفاري استوان کیش (OKDC) با هدف انجام عملیات حفاري و مدیریت راهبري دستگاه هاي حفاري در دریا و خشکی به عنوان یک شرکت خصوصی در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد و از آن زمان تاکنون در صنایع بالادستی نفت و گاز ایران فعالیت می نماید.
فعالیت هاي ایمن و باکیفیت و همچنین خدمات فنی- تخصصی و راه حل هاي حفاري را در وهله اول به صنایع نفت و گاز ایران ارائه می دهد. در حال حاضر فعالیت شرکت بر روي عملیات و مدیریت دو دستگاه حفاري دریایی با مالکیت شرکت گسترش انرژي پاسارگاد (PEDC) متمرکز است. با این وجود شرکت به دنبال گسترش فعالیت هاي خود در جهت کسب قراردادهاي جدید در پروژه هاي حفاري در دریا و خشکی تامین کالا و تجهیزات و تامین نیروي انسانی است تا حفاري چاه هاي نفت و گاز را براي مشتریانش انجام دهد. علاوه بر این، شرکت قادر است خدمات نظارت بر ساخت دستگاه هاي حفاري دریایی و خشکی را براي مشتریان خود تامین نماید.
طی چند سال گذشته، OKDC رشد فزاینده اي داشته و به شرکتی خوشنام در صنعت حفاري ایران تبدیل شده است. این شرکت توانسته است خود را در بازار حفاري ایران به عنوان اولین شرکت خصوصی بشناساند که خدمات حفاري دریایی را با استفاده از کارکنان کاملاً ایرانی ارائه می دهد.
OKDC به سوابق خود در فراهم آوردن محیط کاري ایمن وسالم افتخار کرده و همزمان از محیط زیست و سرمایه خود و کارفرمایان محافظت می کند. این شرکت با در اختیار داشتن تیمی با انگیزه و متخصص و همچنین پیاده سازي استانداردهاي مدیریتی تلاش می کند تا به عنوان یک پیشگام و مبتکر در صنعت حفاري شناخته شود. در همین راستا شرکت گواهینامه هاي OHSAS۱۸۰۰۱ ، ISO۱۴۰۰۱ ، ISO۹۰۰۱ و ISO/TS۲۹۰۰۱ را دریافت کرده است .
در راستاي ارائه خدمات یکپارچه در شرکت، سیستم هاي پشتیبانی متعددي براي حفاظت از عملیات حفاري بدون توقف شکل گرفته است، به طوري که سرمایه هاي انسانی، تجهیزات، خدمات حقوقی و قراردادي، پشتیبانی فنی و نگهداري، بازرسی فنی و کنترل کیفیت، مدیریت ایمنی و بهداشت کارکنان و حفظ محیط زیست از تعهدات اولیه شرکت به کارفرمایان، به شمار می آیند.

زمینه فعالیت شرکت

عملیات حفاري و تعمیرات چاه ها و مدیریت و راهبري دستگاه هاي حفاري چاه هاي نفت و گاز در دریا و خشکی

اهداف و ماموریت


تبدیل شدن به کاراترین و خوش نام ترین شرکت خصوصی ایرانی فعال در عرصه عملیات حفاري چاه ها و مدیریت و راهبري دستگاه هاي حفاري چاه هاي نفت و گاز در دریا و خشکی


 

اعضای هیات مدیره

  نام و نام خانوادگی سمت
آقای مهدی میرمعزی
رئیس هیات مدیره
آقای علی اکبر وحیدی آل آقا نایب رئیس هیات مدیره
آقای ناصروکیلی پیهانی  عضو هیات مدیره
آقای احمد پیامی عضو هیات مدیره

آقای مهندس مرتضی پاکروان مدیرعامل (خارج از اعضا)

آقای محمد علی عمادی عضو هیات مدیره

اطلاعات تماس۲۶۴۱۵۰۵۷ - ۰۲۱                                نمابر: ۲۶۴۲۲۴۲۵ - ۰۲۱
info@ostovan.com
تهران خیابان ظفر - نرسیده به نفت شمالی پ۱۴۸ ط ۴ واحد ۵