صفحه اصلی   -   شرکت های زیرمجموعه   -   تفاهم


شرکت توسعه فن آوری همیار مهندسی تفاهم (سهامی خاص) با بهره مندی از  نخبگان و خبرگان رشته های مختلف اعم از ریاضیات، مکانیک، عمران، کامپیوتر و حمایت مالی شرکت گسترش انرژی پاسارگاد، یکی از شرکتهای توانمند و یا اولین شرکت خصوصی فعال در حوزه مدلسازی و شبیه سازی می باشد. این شرکت به دلیل تجارب مختلف مدلسازی و شبیه سازی، از آمادگی کامل برای ارائه خدمات مشاوره محاسباتی از قبیل دینامیک جامدات محاسباتی، دینامیک سیالات محاسباتی و توسعه نرم افزارهای شبیه سازی بومی در صنایع مختلف انرژی برخوردار می باشد.

توانمندی ها

از مهمترین توانمندی های این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
کتابخانه محاسباتی ریاضی توسعه یافته توسط تیم مجری شامل تمامی معادلات و روابط مدلسازی پدیده های فیزیکی
- تولید موتور گرافیکی ۳ بعدی با کارایی بالا 
- امکان تولید مش‌های سه‌بعدی باسازمان و بی‌سازمان 
زیرساخت به کارگیری پردازش در بستر کارتهای گرافیکی: انجام محاسبات پیچیده برای حل مسائل مهندسی یا پردازش حجم انبوهی از اطلاعات: استفاده از تکنولوژی جدید محاسباتی بر روی هسته های کارت گرافیک و دستیابی به سرعت زمانی میلی ثانیه باعث تحولی عظیم در بهره وری مدلسازی و شبیه سازی حوزه های مختلف شده است و امکان انجام محاسبات پیچیده را با صرف هزینه و زمان به مراتب کمتر فراهم کرده است. این مجموعه اولین شرکت فعال با سابقه تولید محصول تجاری در این بستر می باشد. 
- تیمی متخصص و توانمند از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در حوزه های مختلف اعم از تحلیل المان محدود، دینامیک سیالات محاسباتی، بهینه سازی طراحی و شبکه های عصبی مصنوعی

این شرکت در حال حاضر با همکاری شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران مشغول به تست نهایی نرم افزار سه بعدی شبیه ساز بومی مخازن شکاف دار نفت و گاز ایران، رتینا - نفت سیاه ۱ با استفاده از داده‌های مخازن ایران می باشد. در این پروژه انتقال اجزای هیدروکربوری در جریانهای چندفازی( آب، نفت، گاز) و در محیط متخلخل شبیه سازی می شود.

 

اعضای هیات مدیره

  نام و نام خانوادگی سمت
آقای مهدی میرمعزی
رئیس هیات مدیره
آقای علی اکبر وحیدی آل آقا
نایب رئیس هیات مدیره
آقای سید کریم تفرشی حسینی عضو هیات مدیره

آقای سینا مهاجری عضو هیات مدیره و مدیرعامل

آقای محمدعلی عمادی عضو هیات مدیره 

اطلاعات تماس۸۸۸۸۴۴۳۷ - ۰۲۱                            نمابر: 

تهران - میرداماد غربی - بازار میرداماد ط ۳ اداری واحد ۳۱۳